Arne Jones E1299

HE-MAN, Starship Eternia i oöppnad kartong, Mattel 1989.

Starship Eternia i oöppnad originalkartong. Försluten runt om med tejp som bär text "Dockor ingår ej". Kartongen även med två stycken svenska prislappar. Bredd 59, höjd 56 cm.

Slitage. Nötta kanter. Smärre tryckskador. Senare klisterlapp från ICA.

Klubbat pris
1 100
104
119
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
13 nov 2016 22:46
1 100 SEK
13 nov 2016 22:46
1 000 SEK
13 nov 2016 21:39
850 SEK
13 nov 2016 21:39
800 SEK
13 nov 2016 21:39
750 SEK
13 nov 2016 21:39
700 SEK
13 nov 2016 21:38
650 SEK
13 nov 2016 21:38
600 SEK
11 nov 2016 23:49
500 SEK
3 nov 2016 18:47
450 SEK
30 okt 2016 16:05
400 SEK
26 okt 2016 12:30
350 SEK
24 okt 2016 16:49
300 SEK