Arne Jones E1299

DOCKSKÅPSMÖBLER, 17 delar, Berit Bergström, Nolbyn Värmländskt hantverk 1900-talets första hälft.

Bemålade i vitt. Bestående av skänk, golvur, lavoar, fyra bord, tio stolar, soffa samt bokhylla. Höjd 7,5-20 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Klubbat pris
5 600
531
608
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
10
12 nov 2016 21:47
5 600 SEK
12 nov 2016 21:47
5 400 SEK
10
12 nov 2016 21:46
5 200 SEK
12 nov 2016 21:46
5 000 SEK
10
12 nov 2016 21:45
4 600 SEK
12 nov 2016 21:45
4 400 SEK
12 nov 2016 21:43
4 300 SEK
9
12 nov 2016 21:43
4 100 SEK
9
12 nov 2016 21:33
4 000 SEK
12 nov 2016 19:13
3 000 SEK
8
12 nov 2016 0:20
2 300 SEK
11 nov 2016 22:56
2 000 SEK
7 nov 2016 13:27
1 600 SEK
3 nov 2016 22:04
1 500 SEK
2 nov 2016 16:00
1 400 SEK
1 nov 2016 0:36
1 200 SEK
26 okt 2016 12:31
700 SEK
25 okt 2016 17:47
650 SEK
24 okt 2016 21:58
600 SEK