GREPPERT & KELCH, travekipage, Tyskland, 1920-tal.

Litograferad plåt i olika färger. Urverksdriven. Längd 22 cm, höjd 13 cm.

Urverk fungerar. En skakel avbruten och saknas. Tömmar saknas. Slitage.

Klubbat pris
1 322
117
122
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
13 nov 2016 22:36
1 322 SEK
13 nov 2016 22:36
1 222 SEK
25 okt 2016 21:50
1 100 SEK
25 okt 2016 21:50
1 000 SEK
24 okt 2016 20:01
900 SEK
24 okt 2016 18:58
850 SEK
24 okt 2016 18:58
800 SEK
24 okt 2016 18:23
700 SEK