DOMO, Maserati, Italien, ca 1948.

Rödlackerad. Förare i tyg och porslin. Gasdriven. Originallåda med instruktion och diverse tillbehör. Längd 42 cm.

Trasig vindruta. Lackskador. Slitage. Något lösa navkapslar. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
61 000
5 384
5 617
Utropspris
40 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
13 nov 2016 18:33
61 000 SEK
13 nov 2016 18:33
59 000 SEK
13 nov 2016 18:25
55 000 SEK
13 nov 2016 16:40
53 000 SEK
13 nov 2016 16:40
52 000 SEK
13 nov 2016 16:07
39 000 SEK
13 nov 2016 16:07
38 000 SEK
13 nov 2016 16:06
34 000 SEK
13 nov 2016 16:06
33 000 SEK
11 nov 2016 17:13
30 000 SEK
7 nov 2016 18:46
26 000 SEK
4 nov 2016 20:43
21 000 SEK
24 okt 2016 19:53
15 000 SEK
24 okt 2016 18:46
500 SEK