Arne Jones E1299

KAKBURK I PLÅT, Kooperativa, 1930-tal.

Litograferad plåt. I form av en lastbil. Sidor med text "Kooperativa" och däcken märkta "Gislaved Cord". Längd 32, höjd 15 cm.

Slitage. Lackskador. Bucklor. Skador.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
11 nov 2016 8:12
1 500 SEK
26 okt 2016 23:25
1 300 SEK