Madeleine Pyk – en samling F769

KARL BUB, limousine, Tyskland 1930-tal.

Litograferad plåt. Med chaufför. Urverksdriven. Längd 31 cm, höjd 14 cm.

Urverket fungerar ej. En lykta avbruten, medföljer. Skador. Slitage.

Klubbat pris
1 999
190
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
13 nov 2016 21:28
1 999 SEK
13 nov 2016 21:28
1 899 SEK
13 nov 2016 21:28
1 799 SEK
13 nov 2016 21:28
1 699 SEK
13 nov 2016 21:28
1 650 SEK
11 nov 2016 21:50
1 599 SEK
24 okt 2016 19:57
1 499 SEK