S.F.B.J, pojkdocka 238, Paris, Frankrike, 1910-tal.

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 38 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 300
123
141
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
12 nov 2016 22:55
1 300 SEK
11 nov 2016 23:45
1 200 SEK
6 nov 2016 15:16
500 SEK
24 okt 2016 23:14
300 SEK