HERTEL & SCHWAB, biskvidocka 173, Tyskland, ca 1914.

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 36 cm.

Slitage. Ansikte med repor.

Klubbat pris
21 010
1 864
1 945
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (35 bud)
12 nov 2016 22:51
21 010 SEK
12 nov 2016 22:50
20 010 SEK
12 nov 2016 22:50
20 000 SEK
12 nov 2016 22:50
19 200 SEK
12 nov 2016 22:50
18 700 SEK
12 nov 2016 22:49
17 700 SEK
12 nov 2016 22:49
17 200 SEK
12 nov 2016 22:49
16 000 SEK
12 nov 2016 22:47
15 500 SEK
12 nov 2016 22:47
15 000 SEK
12 nov 2016 22:46
13 500 SEK
12 nov 2016 22:46
13 000 SEK
12 nov 2016 22:46
11 000 SEK
12 nov 2016 22:46
10 500 SEK
12 nov 2016 22:45
8 600 SEK
12 nov 2016 22:45
8 400 SEK
12 nov 2016 22:45
7 400 SEK
12 nov 2016 22:45
7 200 SEK
12 nov 2016 22:44
6 400 SEK
12 nov 2016 22:44
6 200 SEK
12 nov 2016 22:44
5 200 SEK
12 nov 2016 22:44
5 000 SEK
12 nov 2016 22:44
4 200 SEK
12 nov 2016 22:44
4 000 SEK
12 nov 2016 22:43
3 000 SEK
12 nov 2016 22:43
2 800 SEK
12 nov 2016 22:43
2 400 SEK
12 nov 2016 22:17
2 200 SEK
12 nov 2016 22:17
2 000 SEK
12 nov 2016 19:40
1 350 SEK
12 nov 2016 19:40
1 250 SEK
12 nov 2016 14:13
1 200 SEK
12 nov 2016 11:59
885 SEK
3 nov 2016 14:13
600 SEK
28 okt 2016 14:58
500 SEK