BISKVIDOCKA, med vridbart huvud, Tyskland, 1910-tal.

Vridbart huvud med tre olika uttryck. Kropp i massa och papier mache. Bälgfunktion. Höjd 30 cm.

Slitage. Kropp med skador och sprickor.

Klubbat pris
1 400
124
129
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
12 nov 2016 22:07
1 400 SEK
12 nov 2016 22:07
1 300 SEK
12 nov 2016 22:06
1 200 SEK
12 nov 2016 22:06
1 100 SEK
12 nov 2016 21:07
1 000 SEK
12 nov 2016 11:57
888 SEK
11 nov 2016 23:29
700 SEK
7 nov 2016 16:44
300 SEK