BISKVIDOCKA, möjligen Frankrike, 1800-talets slut.

Huvud i biskvi. Stoppad kropp. Höjd 38 cm.

Slitage.

Klubbat pris
5 100
450
470
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
12 nov 2016 22:56
5 100 SEK
12 nov 2016 22:56
4 900 SEK
12 nov 2016 22:56
4 700 SEK
12 nov 2016 22:56
4 500 SEK
12 nov 2016 22:55
4 300 SEK
12 nov 2016 22:55
4 100 SEK
12 nov 2016 22:55
3 800 SEK
12 nov 2016 22:55
3 600 SEK
12 nov 2016 22:54
3 300 SEK
12 nov 2016 22:54
3 100 SEK
12 nov 2016 22:53
2 200 SEK
12 nov 2016 22:27
2 000 SEK
12 nov 2016 22:26
1 700 SEK
12 nov 2016 14:15
1 600 SEK
11 nov 2016 23:47
1 000 SEK
24 okt 2016 23:15
300 SEK