S.F.B.J, biskvidocka 236, Paris, Frankrike, 1910-tal.

Huvud av biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd ca 40 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 100
186
194
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
11 nov 2016 23:32
2 100 SEK
11 nov 2016 23:32
2 000 SEK
11 nov 2016 23:32
1 900 SEK
11 nov 2016 23:32
1 800 SEK
10 nov 2016 12:17
1 600 SEK
7 nov 2016 15:50
1 500 SEK
7 nov 2016 15:50
1 500 SEK
7 nov 2016 15:50
1 400 SEK
7 nov 2016 15:50
1 300 SEK
2 nov 2016 6:52
1 200 SEK
25 okt 2016 9:00
999 SEK