HEUBACH, pojkdocka, Tyskland, 1910-tal.

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 33 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 500
131
137
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
13 dec 2016 14:12
1 500 SEK
12 dec 2016 16:38
1 001 SEK
9 dec 2016 17:38
500 SEK
5 dec 2016 18:08
450 SEK