SIMON & HALBIG, biskvidocka 949, Tyskland, 1800-talets slut.

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 35 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 600
142
150
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
12 nov 2016 22:41
1 600 SEK
12 nov 2016 21:48
1 500 SEK
12 nov 2016 17:23
1 109 SEK
6 nov 2016 15:08
500 SEK
28 okt 2016 17:49
350 SEK