HEUBACH, pojkdocka, Tyskland, 1910-tal.

Huvud av biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 37 cm.

Smärre slitage. Saknar peruk.

Klubbat pris
1 500
131
137
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
12 nov 2016 22:00
1 500 SEK
11 nov 2016 23:10
1 200 SEK
7 nov 2016 22:23
500 SEK