POJKDOCKA, karaktärsdocka, Tyskland, 1910-tal.

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 32 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 700
150
157
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
8 nov 2016 19:44
1 700 SEK
8 nov 2016 19:44
1 600 SEK
8 nov 2016 19:44
1 600 SEK
2 nov 2016 7:02
1 500 SEK
24 okt 2016 23:09
300 SEK