S.F.B.J, biskvidocka, Paris, Frankrike, 1910-tal.

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 53 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 800
342
361
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
12 nov 2016 22:07
3 800 SEK
12 nov 2016 22:05
3 600 SEK
12 nov 2016 22:00
3 400 SEK
12 nov 2016 21:29
3 200 SEK
12 nov 2016 19:44
3 000 SEK
12 nov 2016 19:01
2 800 SEK
12 nov 2016 18:29
2 600 SEK
12 nov 2016 17:29
2 400 SEK
12 nov 2016 16:25
2 200 SEK
12 nov 2016 16:25
2 000 SEK
12 nov 2016 16:25
1 900 SEK
12 nov 2016 15:58
1 800 SEK
12 nov 2016 15:58
1 700 SEK
12 nov 2016 15:58
1 700 SEK
31 okt 2016 0:03
1 600 SEK
24 okt 2016 23:24
1 500 SEK