JULES STEINER, biskvidocka, Paris, Frankrike, 1800-talets slut.

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 60 cm.

Slitage.

Klubbat pris
12 000
1 059
1 105
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
12 nov 2016 22:21
12 000 SEK
12 nov 2016 22:21
11 500 SEK
12 nov 2016 22:21
10 500 SEK
12 nov 2016 22:21
10 000 SEK
12 nov 2016 22:20
9 700 SEK
12 nov 2016 22:20
9 500 SEK
12 nov 2016 22:18
8 400 SEK
12 nov 2016 22:18
8 200 SEK
12 nov 2016 22:15
7 700 SEK
12 nov 2016 22:14
7 500 SEK
12 nov 2016 22:14
7 500 SEK
12 nov 2016 22:14
6 400 SEK
12 nov 2016 22:14
6 200 SEK
12 nov 2016 22:13
5 700 SEK
12 nov 2016 22:13
5 500 SEK
12 nov 2016 21:09
5 300 SEK
12 nov 2016 19:04
5 100 SEK
12 nov 2016 17:55
4 900 SEK
12 nov 2016 17:42
4 700 SEK
12 nov 2016 0:51
4 500 SEK
12 nov 2016 0:31
4 300 SEK
12 nov 2016 0:31
4 200 SEK
10 nov 2016 15:43
4 000 SEK
3 nov 2016 11:06
1 600 SEK
29 okt 2016 16:28
1 500 SEK
24 okt 2016 23:22
1 000 SEK