JUMEAU, Tete Jumeau, biskvidocka, Frankrike, 1800-talets slut.

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 55 cm.

Slitage. Skrapmärken runt märkningen.

Klubbat pris
7 000
618
645
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
12 nov 2016 22:13
7 000 SEK
12 nov 2016 22:13
6 800 SEK
12 nov 2016 22:10
6 600 SEK
12 nov 2016 22:10
6 400 SEK
12 nov 2016 22:08
6 200 SEK
12 nov 2016 22:08
6 000 SEK
12 nov 2016 21:35
5 200 SEK
12 nov 2016 21:35
5 000 SEK
12 nov 2016 21:09
4 800 SEK
12 nov 2016 19:58
4 600 SEK
12 nov 2016 19:26
4 400 SEK
11 nov 2016 21:52
4 200 SEK
27 okt 2016 19:14
4 000 SEK
24 okt 2016 23:23
1 000 SEK