BISKVIDOCKA, märkt E.D depoussé, Frankrike, 1900-talets början.

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 40 cm.

Slitage.

Klubbat pris
2 000
177
185
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
11 nov 2016 23:05
2 000 SEK
11 nov 2016 23:04
1 800 SEK