ARMAND MARSEILLE samt HEUBACH KÖPPELSDORF, 2 stycken babydockor, Tyskland, 1900-talets början.

Huvuden i biskvi. Ledade kroppar i massa. Höjd 23 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 400
210
219
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
12 nov 2016 17:21
2 400 SEK
12 nov 2016 17:21
2 305 SEK
9 nov 2016 22:33
2 100 SEK
5 nov 2016 19:14
2 000 SEK
5 nov 2016 18:00
1 900 SEK
5 nov 2016 18:00
1 800 SEK
27 okt 2016 15:56
1 600 SEK
25 okt 2016 14:20
1 500 SEK
25 okt 2016 14:20
1 500 SEK
24 okt 2016 21:54
1 200 SEK
24 okt 2016 18:39
500 SEK
24 okt 2016 17:55
300 SEK