TIPP & CO, brandbil, Tyskland, omkring 1930.

Brandbil med fyra brandmän. Litograferad plåt. Urverksdriven. Längd 26 cm.

Fungerande urverk, i behov av justering. Slitage. Lackskador.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
13 nov 2016 22:15
1 200 SEK
13 nov 2016 22:14
1 100 SEK
13 nov 2016 22:14
1 000 SEK
13 nov 2016 22:10
950 SEK
13 nov 2016 22:09
900 SEK
3 nov 2016 18:40
800 SEK
2 nov 2016 19:26
300 SEK