BING WERKE, 2 stycken Ford, Tyskland, 1920-tal.

T-Ford samt A-Ford. Svartlackerade. Urverksdrivna. Längd 16 cm.

Slitage. Skador. Delar saknas. Lackskador. Ett urverk fungerar.

Klubbat pris
2 505
221
231
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
13 nov 2016 22:51
2 505 SEK
13 nov 2016 22:51
2 500 SEK
13 nov 2016 9:13
2 300 SEK
10 nov 2016 15:01
2 100 SEK
10 nov 2016 15:01
2 000 SEK
10 nov 2016 15:00
1 900 SEK
10 nov 2016 15:00
1 800 SEK
30 okt 2016 12:31
1 600 SEK
28 okt 2016 9:28
1 500 SEK
25 okt 2016 17:13
1 100 SEK
24 okt 2016 18:57
500 SEK