HAUSSER, stabsbil, Tyskland, 1930/40-tal.

Lackerad plåt. Stabsbil med fyra figurer. Urverksdriven. Elektriska strålkastare. Längd 21,5 cm.

Slitage. Kapell med skador. Urverk fungerar ej.

Klubbat pris
4 300
380
396
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
13 nov 2016 21:42
4 300 SEK
13 nov 2016 21:42
4 250 SEK
12 nov 2016 22:46
4 100 SEK
12 nov 2016 22:46
3 900 SEK
1 nov 2016 20:08
3 700 SEK
1 nov 2016 20:08
3 500 SEK
28 okt 2016 19:06
3 100 SEK
28 okt 2016 13:33
2 900 SEK
27 okt 2016 13:45
2 700 SEK
25 okt 2016 14:50
2 500 SEK
25 okt 2016 14:50
2 400 SEK
25 okt 2016 14:45
2 200 SEK
25 okt 2016 14:45
2 000 SEK
25 okt 2016 14:22
1 850 SEK
25 okt 2016 13:45
1 750 SEK
25 okt 2016 13:45
1 700 SEK
25 okt 2016 1:07
1 600 SEK
24 okt 2016 23:22
1 500 SEK