EBO(Hans Eberl), GIK-GAK, Tyskland 1920-tal.

Tuppekipage. Litograferad plåt. Urverksdriven. Längd 21,5 cm.

Urverk fungerar ej. Slitage. Smärre lackskador.

Klubbat pris
1 700
150
157
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
13 nov 2016 22:05
1 700 SEK
13 nov 2016 21:36
1 600 SEK
13 nov 2016 19:23
1 500 SEK
13 nov 2016 19:23
1 500 SEK
13 nov 2016 12:19
750 SEK
13 nov 2016 12:19
700 SEK
12 nov 2016 17:00
450 SEK
8 nov 2016 21:27
400 SEK
29 okt 2016 20:40
350 SEK
24 okt 2016 23:06
300 SEK