LEHMANN, New Century Cycle 345, Tyskland, 1920/30-tal.

Cykelekipage. Litograferad plåt. Urverksdriven. Längd 13 cm, höjd 13 cm.

Slitage. Smärre lackskador. Urverk fungerar.

Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
21 nov 2016 16:35
3 000 SEK
21 nov 2016 10:57
2 500 SEK
21 nov 2016 10:56
2 000 SEK