TECHNOFIX, cyklande clown, Tyskland, omkring 1950.

Litograferad plåt. Urverksdriven. Höjd 14,5 cm.

Smärre slitage. Smärre lackskador. Urverk fungerar. Nyckel saknas.

Klubbat pris
1 988
175
183
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
13 nov 2016 21:59
1 988 SEK
13 nov 2016 21:59
1 888 SEK
13 nov 2016 19:06
1 822 SEK
13 nov 2016 19:06
1 722 SEK
13 nov 2016 18:14
1 611 SEK
13 nov 2016 17:56
1 511 SEK
13 nov 2016 17:56
1 505 SEK
13 nov 2016 17:42
1 400 SEK
13 nov 2016 17:42
1 300 SEK
13 nov 2016 12:17
1 200 SEK
13 nov 2016 12:16
1 100 SEK
8 nov 2016 8:28
1 049 SEK
24 okt 2016 19:59
999 SEK