TIPP & CO, strålkastarbil, Tyskland, 1930/40-tal.

Litograferad plåt. Tre stycken massafigurer. Strålkastare. Urverksdriven. Längd 25 cm, höjd 15 cm.

Slitage. Strålkastare med nagg. En figur saknas. Urverk fungerar. Nyckel saknas.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 nov 2016 21:33
1 200 SEK
13 nov 2016 0:14
1 100 SEK
12 nov 2016 0:26
1 000 SEK
3 nov 2016 18:34
800 SEK
30 okt 2016 13:57
700 SEK
25 okt 2016 22:54
300 SEK