TIPP & CO, Phantom, Tyskland. I produktion 1955-1958.

Cabriolet. Lackerad plåt. Batteridriven. Längd 34 cm.

Slitage. Smärre lackskador. Vindruta med skador. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
28 okt 2016 9:27
3 000 SEK
24 okt 2016 19:59
1 999 SEK