Arne Jones E1299

LEHMANN, EHE & Co 570, Tyskland. I produktion 1907-1935.

Varubil. Litograferad plåt. Urverksdriven. Längd 17 cm, höjd 9 cm.

Slitage. Ställvis blekt. Smärre lackskador. Urverk fungerar.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
13 nov 2016 17:25
3 200 SEK
13 nov 2016 17:25
3 000 SEK
13 nov 2016 17:01
2 700 SEK
13 nov 2016 17:01
2 500 SEK
13 nov 2016 16:50
2 200 SEK
13 nov 2016 16:50
2 000 SEK
10 nov 2016 6:50
1 700 SEK
2 nov 2016 19:51
1 600 SEK
2 nov 2016 19:51
1 500 SEK
2 nov 2016 19:51
1 450 SEK
30 okt 2016 12:36
1 349 SEK
30 okt 2016 12:36
1 249 SEK
24 okt 2016 19:55
1 200 SEK