LINEMAR, Musse Pigg samt Karl Alfred, Japan, 1950-tal.

Musse Pigg med xylofon samt Karl Alfred på rullskridskor. Litograferad plåt. Urverksdrivna. Höjd 16,5 cm.

Slitage. Urverk fungerar. Musse Piggs svans av. Smärre fläckar. Mindre lackskador.

Klubbat pris
3 900
370
423
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
13 nov 2016 22:37
3 900 SEK
13 nov 2016 22:37
3 700 SEK
1 nov 2016 20:10
3 500 SEK
1 nov 2016 18:32
3 300 SEK
1 nov 2016 18:32
3 200 SEK
1 nov 2016 18:30
2 700 SEK
1 nov 2016 18:30
2 500 SEK
1 nov 2016 18:24
1 600 SEK
1 nov 2016 18:24
1 500 SEK
30 okt 2016 14:24
1 349 SEK
30 okt 2016 14:24
1 249 SEK
30 okt 2016 10:50
1 200 SEK
25 okt 2016 6:34
500 SEK