HÄSTEKIPAGE, 2 stycken, bland annat Whitanco, England, 1800/1900-tal.

Det av Whitanco i litograferad plåt. Längd 21 cm. Hästekipage i bemålad plåt av okänd tillverkare. Längd 27 cm.

Slitage. Färgbortfall. Skador.

Klubbat pris
1 400
124
129
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
13 nov 2016 21:49
1 400 SEK
13 nov 2016 21:49
1 300 SEK
13 nov 2016 20:46
1 200 SEK
13 nov 2016 20:46
1 100 SEK
13 nov 2016 20:46
1 100 SEK
12 nov 2016 0:40
950 SEK
12 nov 2016 0:40
900 SEK
29 okt 2016 23:23
800 SEK
25 okt 2016 7:28
300 SEK