LEHMANN, Halloh 683, motorcykel, Tyskland. I produktion 1914-41.

Litograferad och delvis handmålad plåt. Urverksdriven. Längd 22, höjd 18 cm.

Slitage. Lackskador. Senare stödhjul. Urverk fungerar.

Klubbat pris
6 800
603
636
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 nov 2016 20:56
6 800 SEK
13 nov 2016 20:56
6 600 SEK
3 nov 2016 17:33
6 400 SEK
3 nov 2016 17:33
6 200 SEK
25 okt 2016 3:15
6 000 SEK
24 okt 2016 19:53
4 000 SEK