834395
JULES STEINER, biskvidocka, Frankrike, 1800-talets slut.
Jules steiner, biskvidocka, frankrike, 1800-talets slut.

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 60 cm.

Smärre slitage. Ej ursprunglig peruk.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
28 500
2 674
2 954
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
12 nov 2016 22:10
28 500 SEK
12 nov 2016 22:10
27 500 SEK
12 nov 2016 22:09
26 500 SEK
12 nov 2016 22:09
25 500 SEK
12 nov 2016 22:08
24 000 SEK