JULES STEINER, biskvidocka, Frankrike, 1800-talets slut.

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 60 cm.

Smärre slitage. Ej ursprunglig peruk.

Klubbat pris
28 500
2 704
3 094
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
12 nov 2016 22:10
28 500 SEK
12 nov 2016 22:10
27 500 SEK
12 nov 2016 22:09
26 500 SEK
12 nov 2016 22:09
25 500 SEK
12 nov 2016 22:08
24 000 SEK
12 nov 2016 22:08
23 000 SEK
12 nov 2016 22:08
22 000 SEK
12 nov 2016 22:08
21 000 SEK
12 nov 2016 22:07
19 500 SEK
12 nov 2016 22:07
19 000 SEK
12 nov 2016 22:07
17 500 SEK
12 nov 2016 22:07
17 000 SEK
12 nov 2016 22:07
16 500 SEK
12 nov 2016 22:07
16 000 SEK
12 nov 2016 22:06
15 200 SEK
12 nov 2016 22:06
14 700 SEK
12 nov 2016 22:05
14 200 SEK
12 nov 2016 22:05
13 700 SEK
12 nov 2016 22:04
13 000 SEK
12 nov 2016 22:04
12 500 SEK
12 nov 2016 22:04
11 500 SEK
12 nov 2016 22:04
11 000 SEK
12 nov 2016 22:04
10 500 SEK
12 nov 2016 22:04
10 000 SEK
12 nov 2016 22:03
9 700 SEK
12 nov 2016 22:03
9 500 SEK
12 nov 2016 22:02
8 900 SEK
12 nov 2016 22:02
8 700 SEK
12 nov 2016 21:59
8 100 SEK
12 nov 2016 21:50
7 900 SEK
12 nov 2016 21:10
7 700 SEK
12 nov 2016 21:10
7 500 SEK
12 nov 2016 19:22
4 800 SEK
30 okt 2016 14:45
3 900 SEK
29 okt 2016 16:30
3 300 SEK
26 okt 2016 10:46
3 100 SEK