CHARLIE CHAPLIN, mekanisk figur, celluloid, Tyskland, 1920/30-tal.

Stående Charlie Chaplin med käpp. Urverksfunktion. Höjd 13,5.

Slitage. Urverk fungerar ej. Nyckel saknas.

Klubbat pris
1 600
141
147
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
13 nov 2016 22:45
1 600 SEK
13 nov 2016 22:45
1 500 SEK
13 nov 2016 22:44
1 400 SEK
13 nov 2016 22:44
1 300 SEK
13 nov 2016 22:42
1 200 SEK
13 nov 2016 22:42
1 100 SEK
28 okt 2016 12:50
1 000 SEK
27 okt 2016 13:46
600 SEK
25 okt 2016 6:38
550 SEK
25 okt 2016 1:06
500 SEK
24 okt 2016 23:07
300 SEK