DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, ca 40 delar, bland annat Waltershausen, Tyskland, 1800/1900-tal.

Trä och metall. Flertal möbler med förgylld dekor. Bestående av bland annat salongsgrupper, spegeltrymåer, byråar, sängbord, ljuskrona, matsalsgrupp, chiffonjé, säng med mera. Höjd ca 2-20 cm.

Betydande slitage. Sprickor. Skador. Lagningar. Delar saknas.

Klubbat pris
4 900
435
454
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
12 nov 2016 19:43
4 900 SEK
12 nov 2016 19:43
4 700 SEK
12 nov 2016 19:06
4 000 SEK
30 okt 2016 18:31
2 500 SEK
26 okt 2016 19:14
1 000 SEK
24 okt 2016 23:31
500 SEK
24 okt 2016 23:09
350 SEK
24 okt 2016 21:49
300 SEK