FLEISCHMANN, atlantångare, Tyskland, 1930/40-tal.

Handmålad plåt i rött, svart och vitt. Urverksdriven. Längd 34 cm.

Slitage. Skador. Delar saknas. Urverk fungerar ej.

Klubbat pris
3 200
282
295
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
13 nov 2016 21:44
3 200 SEK
13 nov 2016 21:44
3 111 SEK
13 nov 2016 21:44
2 866 SEK
13 nov 2016 21:44
2 666 SEK
13 nov 2016 21:36
2 422 SEK
13 nov 2016 21:36
2 222 SEK
12 nov 2016 23:35
1 900 SEK
12 nov 2016 23:35
1 800 SEK
25 okt 2016 21:27
1 700 SEK
25 okt 2016 21:27
1 600 SEK
25 okt 2016 20:13
1 500 SEK
24 okt 2016 19:57
300 SEK