MÄRKLIN, 6 stycken tågvagnar, 0-skalan, Tyskland, 1920/30-tal.

Lackerad och delvis litograferad plåt. Godsvagn 1929/0, öppen godsvagn 1981/0, sovvagn 1888sch/0, personvagn 1888P/0, personvagn 1889/0 samt godsvagn. Originalkartonger. Transformator och diverse räls medföljer. Längd 14-21 cm.

Smärre lackskador. Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
4 200
373
389
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
13 nov 2016 20:58
4 200 SEK
13 nov 2016 20:58
4 000 SEK
13 nov 2016 20:58
4 000 SEK
29 okt 2016 20:04
3 500 SEK
27 okt 2016 14:46
3 000 SEK
24 okt 2016 20:00
2 200 SEK
24 okt 2016 19:53
2 000 SEK