BARBIE OCH HENNES VÄNNER, 7 stycken dockor, Mattel, 1960/70-tal.

Bestående av 2 stycken Midge, 2 stycken Ken bland annat en med flocked hair samt 3 stycken BarbieOriginalkartonger. Höjd 29-30 cm.

Slitage. Kartonger med smärre skador och påskrifter.

Klubbat pris
5 300
468
488
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8
12 nov 2016 21:40
5 300 SEK
12 nov 2016 21:40
5 100 SEK
12 nov 2016 21:39
4 700 SEK
8
12 nov 2016 21:39
4 500 SEK
12 nov 2016 19:43
3 800 SEK
12 nov 2016 19:23
3 600 SEK
12 nov 2016 12:44
3 200 SEK
11 nov 2016 19:36
3 051 SEK
7 nov 2016 8:57
3 000 SEK
31 okt 2016 21:22
1 800 SEK
28 okt 2016 10:34
1 700 SEK
28 okt 2016 8:52
1 600 SEK
25 okt 2016 17:39
1 100 SEK
24 okt 2016 21:19
1 000 SEK