STEIFF, 4 stycken nallar, Tyskland, 1920-50.

Beige plysch. Tre stycken med knapp i vänster öra. Höjd 13-29 cm.

Omfattande slitage. Skador.

Klubbat pris
3 650
322
336
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
13 nov 2016 20:36
3 650 SEK
13 nov 2016 20:36
3 450 SEK
13 nov 2016 20:35
3 250 SEK
13 nov 2016 20:34
3 050 SEK
13 nov 2016 20:33
2 850 SEK
13 nov 2016 20:32
2 650 SEK
13 nov 2016 20:32
2 501 SEK
13 nov 2016 19:39
2 301 SEK
13 nov 2016 19:39
2 101 SEK
13 nov 2016 19:29
1 900 SEK
11 nov 2016 21:43
1 800 SEK
11 nov 2016 21:43
1 777 SEK
29 okt 2016 11:11
1 650 SEK
29 okt 2016 11:11
1 550 SEK
29 okt 2016 11:11
1 500 SEK
29 okt 2016 11:11
1 400 SEK
29 okt 2016 11:11
1 300 SEK
29 okt 2016 11:10
1 200 SEK
29 okt 2016 11:10
1 100 SEK
29 okt 2016 6:15
1 000 SEK
26 okt 2016 21:05
750 SEK
24 okt 2016 23:01
550 SEK
24 okt 2016 18:41
500 SEK