SCHUCO, "Tricky" nalle, Tyskland, 1940/50-tal.

Brunbeige plysch. Yes or no funktion. Höjd 42 cm.

Slitage. Hål. Trampdynor med skador.

Klubbat pris
1 211
107
112
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (7 bud)
13 nov 2016 8:56
1 211 SEK
13 nov 2016 8:56
1 111 SEK
13 nov 2016 8:55
938 SEK
13 nov 2016 8:55
888 SEK
29 okt 2016 6:08
550 SEK
29 okt 2016 6:08
500 SEK
24 okt 2016 18:40
300 SEK