NALLAR OCH APOR, 2+2 stycken, bland annat Schuco, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Höjd 7-13 cm.

Slitage. Den mindre apan med lös arm.

Klubbat pris
640
56
59
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
12 nov 2016 7:16
640 SEK
12 nov 2016 7:16
590 SEK
11 nov 2016 23:54
540 SEK
4 nov 2016 20:05
490 SEK
29 okt 2016 6:06
350 SEK
26 okt 2016 12:33
300 SEK