HAUSSER, luftvärnsbil, Tyskland, 1930/40-tal.

Lackerad plåt. Två figurer i massa. Ställbar luftvärnskanon. Elektriska strålkastare. Längd 25,5 cm.

Slitage. Smärre lackskador. Ej funktionstestad. Ett framhjul saknar navkapsel.

Klubbat pris
2 200
192
201
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
25 okt 2016 14:46
2 200 SEK
25 okt 2016 14:46
2 000 SEK
25 okt 2016 14:46
2 000 SEK
25 okt 2016 14:22
1 850 SEK
25 okt 2016 14:22
1 750 SEK
25 okt 2016 13:46
1 700 SEK
25 okt 2016 1:09
1 600 SEK
24 okt 2016 23:18
1 500 SEK