Arne Jones E1299

MASUDAYA, Space Trip, Japan, 1950/60-tal.

Litograferad plåt. Originalkartong. En bil medföljer, ursprungligen med två stycken bilar. Batteridriven. Längd 49 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Kartong med skador.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (18 bud)
13 nov 2016 22:51
1 500 SEK
13 nov 2016 22:50
1 400 SEK
13 nov 2016 22:46
1 300 SEK
13 nov 2016 22:31
1 200 SEK
13 nov 2016 22:31
1 100 SEK
13 nov 2016 22:31
1 100 SEK
12 nov 2016 20:21
1 000 SEK
12 nov 2016 20:21
950 SEK
12 nov 2016 0:44
875 SEK
12 nov 2016 0:44
825 SEK
11 nov 2016 15:55
750 SEK
11 nov 2016 15:55
700 SEK
4 nov 2016 15:28
650 SEK
3 nov 2016 18:51
600 SEK
31 okt 2016 0:29
550 SEK
31 okt 2016 0:29
500 SEK
28 okt 2016 20:15
350 SEK
25 okt 2016 20:18
300 SEK