TECHNOFIX, Trick motorcykel, Tyskland ca 1950.

Litograferad plåt. Urverksdriven. Originalkartong. Längd 18 cm.

Slitage. Smärre lackskador. Urverk fungerar. Kartong med smärre skador, senare påskrift samt saknar en flärp.

Klubbat pris
1 650
146
152
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (19 bud)
13 nov 2016 22:03
1 650 SEK
13 nov 2016 22:03
1 550 SEK
13 nov 2016 22:02
1 433 SEK
13 nov 2016 22:02
1 333 SEK
13 nov 2016 17:57
1 200 SEK
2 nov 2016 19:54
1 100 SEK
2 nov 2016 19:32
1 000 SEK
2 nov 2016 19:32
1 000 SEK
2 nov 2016 19:31
950 SEK
2 nov 2016 19:31
900 SEK
2 nov 2016 19:31
850 SEK
2 nov 2016 19:31
800 SEK
2 nov 2016 19:30
650 SEK
2 nov 2016 19:30
600 SEK
26 okt 2016 10:58
550 SEK
26 okt 2016 10:58
500 SEK
24 okt 2016 23:15
400 SEK
24 okt 2016 23:15
350 SEK
24 okt 2016 22:58
300 SEK