MÄRKLIN, badrum, Tyskland, 1910/20-tal.

Lackerad plåt, metall samt porslin. Längd 25 cm, bredd 15, höjd 22 cm.

Slitage. Nagg. Lackskador. Ett lock saknas.

Klubbat pris
605
53
56
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (5 bud)
12 nov 2016 16:49
605 SEK
12 nov 2016 16:49
555 SEK
12 nov 2016 16:49
494 SEK
12 nov 2016 16:49
444 SEK
29 okt 2016 19:11
300 SEK