DISTLER, Electro Matic 7500, Tyskland, 1950-tal.

Rödlackerad Porsche. Sladdstyrd. Batteridriven. Originalkartong och bruksanvisning. Längd 25 cm.

Smärre slitage. Smärre lackskador. Startnyckel saknas. Kartong med mindre skador. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 800
247
258
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
13 nov 2016 19:58
2 800 SEK
6 nov 2016 14:00
2 600 SEK
6 nov 2016 14:00
2 500 SEK
30 okt 2016 22:07
2 400 SEK
30 okt 2016 11:56
2 200 SEK
30 okt 2016 11:55
2 000 SEK
30 okt 2016 11:55
2 000 SEK
25 okt 2016 15:25
1 800 SEK
25 okt 2016 15:25
1 700 SEK
24 okt 2016 23:59
1 600 SEK
24 okt 2016 23:59
1 500 SEK
24 okt 2016 22:39
1 300 SEK
24 okt 2016 18:19
1 200 SEK