DINKY TOYS, 8 stycken bilar, England och Frankrike, 1950/60-tal.

Bestående av: Studebaker Land Cruiser 172, Plymouth "Belvedere" 24D, Plymouth Fury Convertible 137, Pontiac Parisienne 173, Telephone service van 261, Trojan 15 CWT van "Esso" 450, Trojan 15 CWT van "Cydrax" samt Cabriolet Ford "Thunderbird". Samtliga med originalkartonger. Längd 7-13 cm.

Smärre slitage. Kartonger med mindre skador och några lösa flärpar.

Klubbat pris
5 300
462
484
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
8
13 nov 2016 22:23
5 300 SEK
13 nov 2016 22:23
5 100 SEK
13 nov 2016 7:36
4 950 SEK
13 nov 2016 7:36
4 750 SEK
12 nov 2016 17:37
4 500 SEK
12 nov 2016 17:37
4 300 SEK
3 nov 2016 21:47
3 777 SEK
3 nov 2016 21:47
3 577 SEK
1 nov 2016 20:09
3 300 SEK
1 nov 2016 20:09
3 100 SEK
31 okt 2016 17:45
2 800 SEK
29 okt 2016 11:18
2 600 SEK
27 okt 2016 13:44
2 400 SEK
27 okt 2016 13:44
2 400 SEK
27 okt 2016 13:43
2 000 SEK
27 okt 2016 13:43
1 900 SEK
27 okt 2016 13:43
1 800 SEK
27 okt 2016 13:43
1 700 SEK
25 okt 2016 17:28
1 600 SEK
24 okt 2016 18:59
1 500 SEK
24 okt 2016 17:05
300 SEK