GEBRÜDER BING, krigsfartyg, Tyskland, 1910-tal.

Lackerad i grått och svart. Urverksdriven. Originalkartong från Gebrüder Bing tillhörande racerbåt 155/35. Krigsfartyget och kartongen har dock enligt uppgift alltid hört ihop. Längd 40 cm. Kartongens längd 50 cm, bredd 14 cm.

Slitage. Lackskador. Delar saknas. Kartong med skador och senare påskrifter.

Klubbat pris
12 722
1 123
1 171
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
13 nov 2016 21:40
12 722 SEK
13 nov 2016 21:40
12 222 SEK
13 nov 2016 21:37
11 720 SEK
13 nov 2016 21:37
11 220 SEK
13 nov 2016 21:36
10 088 SEK
13 nov 2016 21:36
9 888 SEK
13 nov 2016 21:36
9 422 SEK
13 nov 2016 21:36
9 222 SEK
13 nov 2016 21:34
8 499 SEK
13 nov 2016 21:34
8 299 SEK
13 nov 2016 17:52
8 088 SEK
11 nov 2016 18:44
7 888 SEK
10 nov 2016 21:59
7 422 SEK
10 nov 2016 21:59
7 222 SEK
10 nov 2016 21:59
6 866 SEK
10 nov 2016 21:59
6 666 SEK
2 nov 2016 16:42
6 400 SEK
25 okt 2016 21:27
3 000 SEK
25 okt 2016 0:08
2 500 SEK
24 okt 2016 18:49
500 SEK