Madeleine Pyk – en samling F769

FLEISCHMANN, passagerarfartyg, Tyskland, 1950-tal.

Lackerad i vitt och blått. Urverksdriven. Längd 50 cm. Nyckel finns.

Urverk fungerar. Slitage. Smärre färgbortfall. Enstaka flaggor saknas. Nyckel finns.

Klubbat pris
5 333
506
579
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
13 nov 2016 19:04
5 333 SEK
13 nov 2016 19:04
5 133 SEK
13 nov 2016 17:53
4 202 SEK
13 nov 2016 17:53
4 002 SEK
10 nov 2016 21:19
3 900 SEK
29 okt 2016 16:45
3 700 SEK
29 okt 2016 16:45
3 600 SEK
28 okt 2016 21:40
3 400 SEK
28 okt 2016 21:40
3 200 SEK
26 okt 2016 19:47
3 000 SEK
25 okt 2016 0:07
2 500 SEK
24 okt 2016 19:57
1 999 SEK
24 okt 2016 18:48
500 SEK